Genç Odası

Genç yatak odası dekorasyonları genel olarak sadece yatak, dolap ve belki kız genç odalarında tuvalet aynası, şimdiki adı ile makyaj masasından oluşur. Nasıl ki yetişkinlerin kitaplıkları, çalışma masaları yatak odalarında yer almaz, dışarıda çalışma odalarındadır aynı şekilde gençlerin de bu tip eşyaları diğer bir odada olmalıdır. Yatağın olduğu bir oda çalışma açısından verimlilik sağlayan bir oda değildir. Ne yaparsanız yapın yatak olan bir oda içerisinde verimli çalışmak mümkün değildir. Özellikle zor ve çalışılması ekstra konsantrasyon isteyen bir ders konusunda yatak bulunan bir oda çalışma odası olmamalıdır.

 

Gençlerin odalarında lise dönemindeki gençlerin odalarında yatak odasının çalışma alanlarından ayrı olması düşüncesi son zamanlarda ortaya çıkan, uzmanlar tarafından önerilen bir düşüncedir. Bizim ülkemizde tüm çocukların aynı odada kaldığını, kendilerine ait hem yatak hem de çalışma odası olması pek mümkün olmadığını düşünürsek bu yeni dekorasyon fikirleri bize biraz yabancı. Ancak koşullar el verdiği taktirde yapılması gerekenin bu olduğunu bilmekte fayda var.

 

Genç yatak odası dekorasyonlarında açık renklerin sade ve huzur verici bir dekorasyonun kullanılması tavsiye edilir. Gençler artık kendi oda dekorasyonlarına karar verebilecek bir yaştadır bu yüzden anne babalara bu konuda sadece tavsiye vermek kalır.

Size nasıl ulaşabilirim?

Yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir olacak şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

Bize Ulaşın!

© 2023 Venio | Sarıçam Mutfak. Tüm Hakları Saklıdır.